Opis nieruchomości
DEWELOPER LUBLIN !
Promocja ! - Miejsce postojowe w cenie mieszkania !
Gotowe do wykończenia !
BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC !
OKAZJA !
PREZENTACJE NA INWESTYCJI ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD GODZINY 8:30 - 19:00.
Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na wysokim parterze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina !
LUBLIN ! - CZECHÓW GÓRNY !
Mieszkanie jednostronne bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem - okna z salonu i sypialni wychodzą w kierunku zachodnim- przez co od godziny 12:00 do końca dnia mieszkanie jest doświetlone przez naturalne światło dzienne !
Dostępne są również większe metraże od 33m2 do 70m2 ( 24 MIESZKANIA ) - Zadzwoń i zapytaj o większe metraże oraz o PROMOCJE !
Inwestycja znajduje się zaledwie 5 minut samochodem od węzła Czechów obwodnicy Lublina, co zdecydowanie ułatwi przemieszczanie się do innych dzielnic Lublina, jak i wyjazd z miasta.
W bliskiej odległości jedynie 3 minuty spacerem - supermarket !
Inwestycja obecnie jest już oddana do użytkowania - można wchodzić i wykańczać mieszkania !
Dostępne są mieszkania:
2 i 3 pokoje - 33m2 -do 49m2 - kilka wolnych mieszkań
3 pokoje - 52m2 do 70 m2 - kilka wolnych mieszkań
Dla przyszłych mieszkańców przewidziane zostały :
-
- komórki lokatorskie
- miejsca parkingowe zewnętrzne
- miejsca parkingowe podziemne
- stacja ładowania samochodów elektrycznych !
Pełną ofertę mieszkań przesyłam na wskazany przez Państwa adres e-mail w zgłoszeniu.
Lub telefonicznie można podesłać swój e-mail w celu udostępnienia materiałów.
Kupujący zwolniony jest z podatku - PCC 2% oraz prowizji biura nieruchomości.
Wszystkie kondygnacje budynku są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.
Kontakt telefoniczny codziennie od 9:00 do 21:00
W celu rezerwacji mieszkania zapraszamy - możliwość rezerwacji na 5 dni bezpłatnie w celu zapoznania się z dokumentami oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Biuro czynne :
od pon. do sob. 9 - 17
Ul. Zalewskiego 7/U3
20-492 Lublin
Tel : 533997245
Zapraszam na prezentację !
Mieszkanie godne polecenia !
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.